Cestovná agentúra Progress Vám ponúka zájazdy, kongresy, semináre, konferencie

Referencie

"Dovoľujem si ešte raz veľmi pekne poďakovať za excelentnú organizáciu XXXIX. Endokrinologických dní s medzinárodnou účasťou a za výbornú spoluprácu. Aj vďaka agentúre Progress mal kongres vysokú úroveň.

Osobitne ďakujem Ing. Beáte Kapustovej, s ktorou je radosť spolupracovať. Verím, že spolupráca bude v takejto forme pokračovať aj v budúcnosti."
prof. MUDr. Ivica Lazúrová, DrSc., FRCP
prezidentka Slovenskej endokrinologickej spoločnosti
"Odviedli ste špičkovú robotu na profesionálnej úrovni. Kongres dopadol na jednotku s hviezdičkou. Všetci vyjadrili absolútnu spokojnosť, dokonca obdiv, že v spoločnosti takýto kongres nebol takmer desaťročie. Ešte raz veľké ĎAKUJEM!"
primár Knapec
Žilina
"Naša spoločnosť Olympus Czech Group s.r.o., člen koncernu, organizačná zložka, spolupracuje so spoločnosťou PROGRESS Travel Agency viac ako 15 rokov.

Počas tohto obdobia spoločnosť PROGRESS Travel Agency zabezpečila účasť našich pracovníkov na mnohých domácich i zahraničných odborných podujatiach.

Všetky tieto akcie boli zabezpečené na vysokej profesionálnej úrovni a vždy sme boli s ich zabezpečením maximálne spokojní.

Veríme, že naša spolupráca so spoločnosťou PROGRESS Travel Agency bude pokračovať aj v budúcnosti."
Ing. Emil Tretinár
konateľ spoločnosti
"Chcem sa poďakovať za organizáciu včerajšieho sympózia v Yasmine. Účasť bola nad očakávania a organizácia takisto výborna - ako zvyčajne :)"
MUDr. Matej Škorvánek PhD
Neurologická klinika, Univerzita P.J.Šafárika v Košiciach

Rýchle kontakty

Sme tak ďaleko,
ako je blízko Váš telefón.
Už viac ako 25 rokov.

20 rokov