Do začiatku ostáva

Venované pamiatke Prof. MUDr. Andreja Nicáka, DrSc., a prof. MUDr. Antona Kohúta, DrSc.

Ubytovanie

Kongresová agentúra Progress CA, s.r.o. ponúka ubytovanie.
Termín rezervácie ubytovania je najneskôr do 18.5.2012.

Ubytovanie
  jednolôžková izba dvojlôžková izba
Hotel **** od 89,- EUR od 104,- EUR
Hotel *** od 71,- EUR od 92,- EUR
Penzión *** od 69,- EUR od 89,- EUR
Hotel ** od 46,- EUR od 69,- EUR
Hotel * od 30,- EUR od 48,- EUR

Uvádzané ceny sú na izbu a noc, vrátane DPH a sú len informatívne. Aktuálne ceny a ubytovacie zariadenie Vám potvrdíme pri Vašej konfirmácii ubytovania.

Kontakt

Progress CA s.r.o., Krivá 18, 040 01 Košice
Mgr. Martina Hrušíková, mobil: +421 905 753 183,
tel.: +421 55 68 06 261, fax: +421 55 68 06 156
e-mail: martina.hrusikova@progress.eu.sk
www.progress.eu.sk

Hotely

Hotel Yasmín 4* Tyršovo nábrežie 1, 040 01 Košice

Vzdialený od Ges Clubu cca 16 min pešou chôdzou

Prvý **** dizajnový hotel, ktorý sa nachádza v centre Košíc, pár krokov od historického jadra mesta, ktoré svojimi pozoruhodnosťami očarí každého návštevníka. Je obľúbený medzi osobnosťami kultúrneho a politického života, športovcami a hlavne návštevníkmi Košíc. Hotel ponúka kombináciu štýlových izieb a suít, moderné konferenčné a wellness centrum, ako aj vynikajúcu kuchyňu. V plne klimatizovaných izbách môžete využiť bezplatný vysokorýchlostný prístup na internet.

Hotel Teledom 3* Timonova 27, 040 01 Košice

Vzdialený od Ges clubu cca 13 min pešou chôdzou

Zariadenie TeleDom Hotel & Conference Center sa nachádza v centre Košíc, len 200 metrov od Katedrály svätej Alžbety. Hotel poskytuje komfortné ubytovanie v moderne zariadených izbách a apartmánoch. Vo všetkých izbách môžete využiť bezplatné pripojenie na internet. Hostia hotela TeleDom si môžu vychutnať raňajky formou bufetu v hotelovej reštaurácii, ktorá podáva taktiež jedlá medzinárodnej kuchyne a miestne špeciality. Každá komfortne zariadená izba je vybavená minibarom a satelitnou TV.

Penzión Hradbová 3* Hradbová 9, 040 01 Košice

Vzdialený od Ges clubu cca 10 min pešou chôdzou

Penzión Hradbová situovaný priamo v historicky najstaršej časti kráľovského mesta Košice, ponúka celoročné ubytovanie v 24 izbách v príjemnom, tichom prostredí. Parkovisko pre ubytovaných hostí sa nachádza priamo pred penziónom a je monitorované kamerovým systémom. V priestoroch penziónu nájdu ubytovaní hostia príjemný wellness s relaxačným bazénom, fínskou a parnou saunou, vyhrievanými ležadlami-tapidami a Kneipovým kúpeľom. Park s rybníkom je tiež veľmi príjemným miestom na oddych. Raňajky sa podávajú v kaviarni formou bufetu.

Garni Hotel Akadémia 2* Južná trieda 10, 040 01 Košice

Vzdialený od Ges clubu cca 27 min pešou chôdzou

Hotel je vzdialený 300 m od centra mesta s možnosťou parkovania v areáli, resp. v bezprostrednej blízkosti hotela. Optimálne podmienky na prechodné ubytovanie, v ňom nájdu obchodní cestujúci a ostatní účastníci mestského, kultúrneho a kongresového turizmu. Ubytovanie je poskytované v izbách dvoch kategórií. Rekonštruované izby sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, TV a telefónom. Bunkový systém tvoria dve izby, ktoré sa delia o spoločné sociálne zariadenie. Okrem toho sú vybavené telefónom, a niektoré aj TV. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov a ubytovaní hostia ich majú grátis.

Hotel Štadión * Čermeľská cesta 1, 040 01 Košice

Vzdialený od Ges clubu cca 28 min pešou chôdzou

Hotel* je umiestnený na poschodí administratívnej budovy priamo v areáli štadióna Lokomotívy. Pohodlie návštevníka zaručí ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch a jedno až trojposteľových izbách. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, dvojposteľové izby s prístelkou sú s televízorom. Stravovanie sa poskytuje priamo v budove, kde sa nachádza reštaurácia s barovým pultom. Ubytovaní hostia majú možnosť parkovania v areáli, ktorý sa v nočných hodinách uzamyká.